برای اطلاع از آدرس جدید و معرفی عناوین جدید، صفحه اینستاگرام ما رو دنبال کنید
تام کروز و اسکارلت جوهانسون "بی شک" همبازی خواهند شد.

ستاره فیلم «ماموریت غیرممکن» گفت که بازیگر فیلم «شهر سیارکی» یک ستاره سینما است.

تام کروز نیز می خواهد با اسکارلت جوهانسون کار کند.

در اولین نمایش فیلم سیارک‌ها در شهر نیویورک، جوهانسون به هالیوود ریپورتر فاش کرد که تنها بازیگری که او می‌خواهد با او کار کند، کسی نیست جز ستاره ماموریت غیرممکن.

او در 13 ژوئن روی فرش گفت: “من دوست دارم با تام کروز کار کنم.”

در اولین اکران فیلم Mission: Impossible – Dead Reckoning، قسمت اول در رم، کروز اعلام کرد که «کاملاً» حاضر است در یک پروژه در کنار جوهانسون بازی کند.

ستاره Top Gun: Maverick در مورد بازیگر Black Widow گفت: “او شگفت انگیز است.” “یک بازیگر زن و یک ستاره سینما” وقتی لورنزو سسیونی، بازیکن تیم THR رم از او پرسید که آیا فکر می‌کند می‌توانند با هم در فیلمی بازی کنند، تام بلافاصله پاسخ داد: «بله. این اتفاق خواهد افتاد.»

او ادامه داد: «ببین، من تمام زندگی او را تماشا کرده ام. او بسیار با استعداد، بسیار کاریزماتیک است. سرگرم کننده خواهد بود، او می تواند همه چیز را انجام دهد. او می تواند کمدی، درام، اکشن، تعلیق انجام دهد. او کسی است که واقعاً شما را روی صفحه نمایش و دوربین جذب می کند. بنابراین قطعاً، این اتفاق خواهد افتاد.»

در جای دیگری از مصاحبه، کروز توضیح داد که او همیشه می خواست برای تماشاگران، سینما، توزیع کنندگان و پرده های بزرگ فیلم بسازد.

او روی فرش قرمز گفت: «من آن تجربه سینما را دوست دارم و این فیلم برای همین ساخته شده است. من همیشه برنامه‌های جدیدی را مطالعه می‌کنم که آنها داشته‌اند و هر راهی که بتوانم مخاطبان را جذب کنم و آن را سرگرم‌کننده‌تر و همه‌جانبه‌تر کنم، مطالعه کرده‌ام. ببین، من همیشه دوست داشتم فیلم بسازم و به دنیا سفر کنم و بتوانم اکنون این فرصت را داشته باشم، این کاری است که می‌خواهم انجام دهم.»

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟

pwa