برای اطلاع از آدرس جدید و معرفی عناوین جدید، صفحه اینستاگرام ما رو دنبال کنید
جیکوب الوردی و کیلی اسپانی در اولین تریلر فیلم زندگینامه پریسیلا بازی می کنند.

پروژه Sofia Coppola | سوفیا کاپولا بر اساس خاطرات پریسیلا پریسلی، “الویس و من” ساخته شده است.

جیکوب الوردی در اولین تیزر تریلر پریسیلا، فیلم بیوگرافی پریسیلا پریسلی اثر سوفیا کاپولا، به پادشاه راک اند رول تبدیل می شود.

کیلی اسپانی در پروژه کاپولا در نقش پریسیلا پریسلی بازی می‌کند که بر اساس خاطرات پریسلی توسط ساندرا هارمون، الویس و من: داستان واقعی عشق بین پریسیلا پریسلی و پادشاه راک ان رول ساخته شده است. داستان پریسیلا پریسلی از زمانی است که در ۱۴ سالگی با الویس آشنا شد و در آلمان زندگی می کرد، در دوران نامزدی چند ساله آنها.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «وقتی پریسیلا بولیو نوجوان در یک مهمانی با الویس پریسلی ملاقات می کند، مردی که در حال حاضر یک سوپراستار راک اند رول کهکشانی است در لحظات خصوصی به فردی کاملاً غیرمنتظره تبدیل می شود: یک دوست هیجان انگیز، یک متحد در تنهایی، یک بهترین مهربان. دوست سوفیا کاپولا از طریق چشمان پریسیلا، جنبه نادیده یک اسطوره بزرگ آمریکایی را در خواستگاری طولانی الویس و پریسیلا و ازدواج آشفته، از پایگاه ارتش آلمان تا ملک دنیای رویایی او در گریسلند، در این پرتره عمیقاً احساس شده و پرجزئیات از عشق بیان می کند. فانتزی و شهرت.»

پس از مرگ الویس پریسلی، پریسیلا پریسلی در نهایت کنترل دارایی خود را به دست آورد و در نهایت به جاذبه گردشگری گریسلند تبدیل شد و شرکت های الویس پریسلی را ایجاد کرد.

Dagmara Dominczyk از Succession نیز در این فیلم به نویسندگی و کارگردانی کاپولا بازی می کند.

یکی دیگر از پروژه‌های الویس پریسلی اخیراً به موفقیت خوبی تبدیل شد، با عبور از الویس باز لورمن از مرز 150 میلیون دلاری داخلی و 8 نامزدی اسکار، از جمله بهترین فیلم و بهترین بازیگر مرد برای آستین باتلر.

در مصاحبه قبلی با هالیوود ریپورتر، کارگردان درباره پریسیلا صحبت کرد و گفت که او کاپولا را به خوبی می شناسد و پروژه دیگری در مورد پریسلی ها نشان می دهد که آنها چقدر مهم هستند – حتی در حال حاضر.

الویس و پریسیلا نوعی خانواده سلطنتی آمریکایی هستند، که… من نمی گویم تبعید شده اند، اما فکر می کنم این فقط نشان می دهد که… الویس و پریسیلا به فرهنگ بازگشته اند، نه فقط فرهنگ عامه، بلکه فکر می کنم در آمریکا»  من داستان الویس را برای کاوش در آمریکای دهه‌های 50، 60 و 70 انجام دادم. من فکر می کنم زندگی آنها واقعاً در تار و پود داستان آمریکایی تنیده شده است. و من واقعا مشتاقانه منتظر قسمتی از داستان هستم.»

 

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟